Specialista na zdravé spaní

733 647 990

Porovnání produktů

Pro porovnání nemáte vybrán žádný produkt.

Výběr matrace dle ceny

Máte nadváhu? Vyspěte se pohodlně na XXL matraci!

Máte pár kilo navíc a špatně se vám v noci spí? Pak vaše matrace pravděpodobně neposkytuje dostatečnou oporu a měli byste se porozhlédnout po takové, která odolá i zvýšenému tlaku. Vyberte si jednu z našich XXL matrací, které mají nosnost až 170 kg, takže se na nich pohodlně vyspí i opravdu těžké váhy!

Kromě nosnosti je důležitá i tuhost matrace

Jak stará je vaše matrace? Pokud je to více než deset let, její materiál už nedokáže držet tvar a matrace je v některých místech proleželá. Spánek na takové matraci je přirozeně nepohodlný i nezdravý, protože páteř se při něm ohýbá do nepřirozených úhlů.

Na co dbát při výběru nové matrace, pokud máte vyšší hmotnost?

  • Nosnost matrace by měla být pro jistotu ještě o 20 kilo vyšší než je vaše váha.
  • Volte matrace s vyšším stupněm tuhosti, poskytnou vám lepší oporu.
  • Dopřejte si dostatečnou délku a šířku matrace, která vám umožní pohodlné převalování.

Matrace s vyšší nosností najdete v naší sekci XXL matrace!

Zvolte partnerskou matraci a vyberte si ložnou plochu

Pořizujete rovnou dvě nové matrace a nemůžete se se svojí polovičkou shodnout na tuhosti matrací? Máte každý jiný typ postavy, takže si nemůžete pořídit dvě stejné matrace? Nedělejte kompromisy a pořiďte si dvě partnerské matrace, které mají každou ložnou plochu jinak tuhou!


Matrace MAXIMUS Matrace MAXIMUS má například nosnost až 170 kg a celkově vysokou tuhost. Jedna z ložných ploch je však měkčí a hodí se tedy pro drobnější postavy. Obě ložné plochy pak mají sedmizónovou masážní profilaci pro odpočinek každé části vašeho těla.Matrace BODY Pokud hledáte levnější variantu XXL matrace, pořiďte si matraci BODY s nosností 140 kg a střední tuhostí. Ta je pro svou odolnost velmi oblíbená v ubytovacích zařízeních a nyní k ní dostanete anatomický polštář jako dárek.