Specialista na zdravé spaní

733 647 990

Porovnání produktů

Pro porovnání nemáte vybrán žádný produkt.

Výběr matrace dle ceny

Matrace CUREM C4500

přidat produkt k porovnání

porovnat

typické rozměry:

atypické rozměry:

dostupnost

skladem i
zavřít
Pro zobrazeni dostupnosti zboží, stavu skladu a ceny dopravy nejdříve vyberte rozměr zboží.

dodání

Expedice do 24 hodin

doprava

zdarma

běžná cena

25 990,- Kč

naše cena

19 990,- Kč

Matrace CUREM C4500 Akce 1+1 Zdarma

Hi-End matrace CUREM 4500 se špičkovými ortopedickými vlastnostmi. Maximální komfort a špičkové ortopedické vlastnosti ve trojvrstvé matraci Curem s neprošitým elastickým potahem s protiskluzovou úpravou, předurčuje matraci k použití s libovolným lůžkem. Zónové jádro s ventilačními kanálky pro odvod par obsahuje CuremfoamTM a CuremfoamTM Visco pěny. Matrace Curem 4500 je zhotovena z několika vrstev:

7 cm Super-Soft Visco 50 kg/m3 Vrstva super jemné paměťové pěny Curemfoam ViscoTM dokresluje komfort, uvolní stresem napjaté svalstvo i mysl. 7 cm Super-Volume Visco 85 kg/m3 Vrstva paměťové pěny vysokého objemu Curemfoam ViscoTM odlehčuje a podpírá, přináší pocit stavu „beztíže“. 11 cm Basemaster CuremfoamTM Zónové jádro, za studena formovaná pena CuremfoamTM dodává matraci odrazovou pružnost, vzdušnost a přirozenou tuhost.

Potah Curem Galaxy Potah Curem je funkční dvojdílný potah ze směsi viskózy a polyesteru. Pratelný na 60 °C (jemnost, antibakteriální vlastnosti, pevnost, snadná manipulace a údržba). Potah je neprošitý, napomáhá tak jádru matrace dokonale kopírovat křivky těla – dochází k „ultimátnímu přenosu pohodlí z matrace na tělo“.

Jedinečná regresní záruční doba 10 let

Parametry matrace:

*Výška matrace 21 cm *Nosnost matrace 130 Kg *Tuhost matrace Středně tvrdá až tvrdá *Záruka na matraci 10 let (regresní) *Jádro matrace studená HR pěna nejvyšší kvality - CuremfoamTM Basement 5-zónová *Ložná plocha - Curemfoam ViscoTM *Partnerská matrace ANO - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace *Potah matrace Potah Galaxy *Testována 200.000×.

Zpět na výpis produktů